• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Koncert sylwestrowy „Niech żyje bal!” – Krajewski symfonicznie

 Lublin

 Filharmonia Lubelska - sala koncertowa
 ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5

 31.12.2022

 18:00

 Ceny biletów

 120 zł

ORKIESTRA FILHARMONII LUBELSKIEJ
MICHAŁ KOBOJEK – saksofon
LESZEK KOŁODZIEJSKI – fortepian
MICHAŁ GROTT – gitara basowa
RADEK BOLEWSKI – perkusja
WOJCIECH MYRCZEK – wokal
IZA POŁOŃSKA – wokal
MARCIN MIROWSKI – dyrygent

Program: Muzyczne hity m.in. „Anna Maria”, „Uciekaj moje serce”, „Nie spoczniemy”, „Szukaj mnie”, „Baw mnie!”, „Niech żyje bal!”

Świętuj z Nami Sylwestra biorąc udział w wyjątkowym koncercie, który wpisał się do historii jako najliczniej oglądane wydarzenie wśród wszystkich transmitowanych koncertów filharmonicznych w Polsce!

Wieczór sylwestrowy w Filharmonii Lubelskiej upłynie przy największych przebojach Seweryna Krajewskiego takich jak m.in. „Anna Maria”, „Uciekaj moje serce”, „Nie spoczniemy”, „Szukaj mnie”, „Baw mnie!”, czy „Niech żyje bal!”. Wraz z orkiestrą i zespołem instrumentalnym wystąpią Iza Połońska – znana wokalistka śpiewająca w różnych stylach od klasyki po piosenkę aktorską i jazz oraz Wojciech Myrczek – wspaniały polski wokalista jazzowy młodego pokolenia, wielokrotnie doceniany przez krytyków i publiczność.

Gospodarzem wieczoru będzie Paweł Sztompke – legenda Polskiego Radia.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali

Copyright 2022 - Filharmonia Lubelska
System dostarczony przez Biletyna.pl