• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Wielka Gala Tenorów „Voci e Violini”

 Lublin

 Filharmonia Lubelska - sala koncertowa
 ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5

 03.12.2022

 19:00

 Ceny biletów

Po kilkudziesięciu koncertach w Niemczech, „Voci e Violini” wracają do Polski!

Wzorem wiodących Oper Mediolanu i Verony zapraszamy wszystkich miłośników muzyki operowej i mocnych, męskich głosów, na wyjątkowy koncert, podczas którego na scenie operowi soliści i kameraliści spotkają się z laureatami muzycznych programów telewizyjnych „The Voice of Poland” i „Must Be the Music!”, aby wspólnie zabrać publiczność w prawdziwie magiczny świat muzyki. Akompaniować im będzie kwartet smyczkowy Meta String Quartet złożony z wybitnych instrumentalistek światowej sceny muzycznej, współpracujących na co dzień z największymi scenami i festiwalami w Europie i na świecie.

Repertuar Voci e Violini to nie tylko najbardziej znane i lubiane arie operowe czy pieśni neapolitańskie. To również przeboje muzyki rozrywkowej XX i XXI wieku: klasyka rocka, popu oraz piosenki filmowe - prawdziwie oszałamiająca kombinacja, która wywołuje najpiękniejsze odczucia artystyczne, dreszcz gęsiej skórki, a może i niekiedy... łzy wzruszenia?

Zapraszamy na emocjonujący wieczór muzycznych uniesień i emocji, po którym z pewnością zabiorą Państwo do domu same pozytywne wrażenia!

Czas trwania koncertu: ok. 120 min. w tym jedna przerwa.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali

Copyright 2022 - Filharmonia Lubelska
System dostarczony przez Biletyna.pl